„Współpracowałem z Panem Bolesławem w okresie od X do XI 2011 roku. W dużej firmie, w której pracuję, działającej w sektorze handlu detalicznego, jestem odpowiedzialny między innymi za materiały szkoleniowe dla personelu sklepów. Jednym z narzędzi, które postanowiliśmy wdrożyć była płyta z cyklem filmów instruktażowych. Mogę śmiało powiedzieć, że nie powstałaby ona gdyby nie doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i elastyczność firmy Pana Musiała. To dzięki jego fachowemu doradztwu, wyposażeniu w niezbędny sprzęt do produkcji oraz zaangażowaniu w realizacje projektu mogliśmy nakręcić wspaniałe, zabawne i zarazem merytoryczne materiały. To, co utkwiło mi w pamięci najbardziej to rozwiązania łamiące schematyczne podejście do problemów i nietuzinkowa kreatywność. Życzę wszystkim i sobie, aby w realizacji zadań spotykać jak najwięcej partnerów biznesowych takich jak Pan Bolesław i Jego firma. Krótko mówiąc on nie Musiał, ale chciał to zrobić!”

Tomasz Angowski
Kierownik Rejonu i członek zespołu
Projektowego w firmie Jeronimo Martins Polska S.A.

 

„Departament Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Wojewódźtwa Podlaskiego stwierdza, iż Pan Bolesław Musiał (Filmokracja) zgodnie z umową NR 3/2015/COI zawartą w dniu 16 kwietnia 2015 roku zreazlizował zamówienie:
Wywiady z inwestorami, którzy z sukcesem zainwestowali w Województwie Podlaskim (10 przedsiębiorców) o długości minimalnie 3 minuty każdy.  Wywiady zostały przetłumaczone na język angielski w formie wyświetlanych napisów.
Powyższe zadanie było wykonane należycie i systematycznie, zgodnie z wymaganiami i w ustalonych terminach, a przedmiot zamówienia został przyjety bez zastrzeżeń przez Zamawiającego. W czasie realizacji zamówienia Pan Bolesław Musiał wykazał się dużym doświadczeniem w dziedzinie filmu i wiedzą na temat realizowanego projektu. Wysoki poziom świadczonych usług pozwala na udzielenie  firmie Filmokracja jak najlepszych referencji.”

Z up. Marszałka Województwa
Marcin Podlubny
Z-ca Dyrektora
Departamentu Rozwoju Regionalnego

 

„Od kilku lat mam niewątpliwą przyjemność współpracować z Panem Bolesławem Musiałem. Wykonał dla mnie kilka filmów promocyjnych z realizacji moich projektów. Każdy z gotowych porojektów był wykonany w sposób wysoce profesjonalny. Reazlizacja była szybka i sprawna. Polecam współpracę z Panem Bolesławem.”

Z poważaniem
Katarzyna Kałek-Dekert
MGR. Sztuki, Mistrz Wizarzu,
Dypl.Charakteryzator Teatralny